Vyzkoušeno: takhle pracuje hojnost

Udělala jsem před pár lety pokus a poslala do prostoru vzkaz, který zněl nějak takto: „Chci vidět, jak pracuje pakuo hojnosti, tak mi to, univerzum, ukaž. Jak mám jinak říkat lidem, že feng shui funguje, když to nemám sama odzkoušené?“

A tak jsem, do oblasti hojnosti-zdraví-léčení umístila zlatý prstýnek se třemi zelenými kamínky, který mi kdysi přivezl jako mladé slečně táta z Bulharska, řetízek z bílého zlata s jedním malým briliantem a čekala jsem, co se bude dít... Netrvalo to ani měsíc a moje maminka mi věnovala prstýnek s briliantem po babičce s tím, že jsem teď na řadě, abych ho nosila. Za pár dní jsem – jen tak, z lásky – dostala od svého přítele prstýnek se třemi bílými kamínky a nakonec, o nějaký ten týden později, k narozeninám, ještě zlatý přívesek s červeným kamínkem. Suma sumárum: dostala jsem zpět svou objednávku a ještě něco navrch.

Bohatství nejsou jen peníze

Proč jsem si do hojnosti místo šperků nedala radši peníze, za které bych si koupila, co chci, a nemusela čekat, co mi na základě vyslané objednávky přinese kvantová vlna zpět? Protože hojnost je nadstavba, zkvalitnění života. Taky vnitřní bohatství, které se pak může zúročit do bohatství vnějšího. A proto jsou právě tady doma šperky, pěkná auta, lístky do opery, plesové šaty, večeře v dobrých restauracích, letenky do první třídy... Všechno, bez čeho se obejdeme, ale život je s tím moc příjemný.

 

Jak posílit hojnost u vás doma? Dočtete se zde.

Celý článek najdete v dubnovém čísle časopisu Nová Regena.

 

předpověď x realita

Jaký bude letošní rok kovového buvola, si můžete přečíst tady.

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019