Pohled do zrcadla

Nezlob se na zrcadlo, když máš křivou hubu. Znáte? Já bych za feng shui dodala: nezlob se na zrcadlo, které ti dělá ze života kůlničku na dříví, když s ním neumíš zacházet. 

Nevím, jestli se za rozbitým zrcadlem táhne sedm let smůly, to jsem naštěstí ještě nevyzkoušela, nicméně: vycházíme-li z faktu, že zrcadla vše, co odrazí, také znásobí a poté v prostoru transformují, vyjde nám, že je-li nějaké konkrétní zrcadlo tím dobrým, pozitivním a silným zářičem, který násobí hojnost, pak předci nekecali a můžeme si nad ním zaplakat stejně jako například nad rozlitým mlékem. 

Kuk na tetu!

Jojo, kuk… copak každou vteřinu, hodinu, den… vidí vaše zrcadlo? Důležitá věc a vy se dobře podívejte doma. To, co se odráží v zrcadle, se totiž bude v prostoru násobit. Obvyklou bolístkou jsou v tomhle dost často zrcadla v předsíních (většinou pěkně zmnoží hromadu bot ležících bez ladu a skladu, psí pelech nebo věšák plný kabátů). Jde to ale i jinak: dobře umístěné zrcadlo v předsíni umí zmnožit lidi, kteří sem přicházejí, nebo vtáhnout dovnitř krásně kvetoucí keř.

Slepé, staré a nebezpečné

Píšu to skoro pokaždé, tak ještě jednou, protože u zrcadel to platí obzvlášť. Všechny energie a děje v prostoru nechávají svou stopu. V zrcadlech zase zůstává otisk všech a všeho, co se v něm kdy zobrazilo. Máte husí kůži? Máte ji správně, protože zatímco taková starožitná komoda energii uchová, zrcadlo ji zmnoží a zesílí. Jedny z nejnebezpečnějších jsou takzvaná slepnoucí zrcadla. Opravdu není nic horšího, potkala jsem se s jedním takovým u starších manželů v ložnici na severu Čech. Neumíte si představit, jak se v prostoru rozjasnilo, když odtud zmizelo. A jeho historie? Majitelé věděli jen, že bylo staré, koupili ho kdesi v bazaru.

... celý článek najdete v zářijovém čísle časopisu Nová Regena.

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019