Silné místo

Stejně jako vy, i byt má své silné místo i slabinu. Silného místa byste měli využít na maximum a na to slabé myslet a posilovat ho, co to jde.

Máte několik možností, jak silné a slabé místo hledat. Úplně nejlepší je to nad plánkem vašeho prostoru. Proč? Obvykle totiž, tam kde trávíme hodně času, máme onu provozní slepotu, díky níž nám ty důležité věci unikají a obvykle nás na ně upozorní někdo zvenčí. Nad plánkem tedy získáte jakýsi mininadhled a přestanete se rozptylovat zbytečnostmi, nebo si přibarvovat realitu.

 

KROK 1:

Umyjte si ruce a tu, kterou máte citlivější, dejte nad plánek. Jezděte nad ním rukou a sledujte svoje pocity buď v ruce, nebo přímo v těle, zajímavé je si při téhle diagnostice všímat i myšlenek, které vás budou napadat. Všude tam, kde vás bude ruka nepříjemně brnět, bolet, studit nebo vás přepadnou nepříjemné pocity, si udělejte křížek. Tam, kde naopak ucítíte teplo nebo vám bude příjemně, udělejte kolečko. Pokud si nejste jisti, jestli jste dost citliví a byste opravdu získali použitelné informace, poproste o stejný test někoho jiného, nebo víc lidí. Podle mých zkušeností se většina označených míst se ve výsledku opravdu shoduje a ty křížky, které jsou „mimo“, často označily jen nějakou závadnou věc, která v prostoru už dávno být neměla, nebo byla rozbitá. Takže jen pro pořádek: křížky označují slabá místa bez energie. S těmi je potřeba pracovat. Podívat se, co na daném místě je, co by mohlo vadit, prostor vyčistit, uklidit, zkrášlit, uvolnit… Kolečka pak ukazují místa silná, na která se můžete spolehnout jako na držáky a dobíječe energie, které vás nenechají ve štychu, až to budete potřebovat.

Jde o rychlý, jednoduchý a zábavný experiment-test, který zvládnete udělat sami. Pokud si ale co se energií týká nevěříte, zamyslete se nad plánkem hlavou a označte si místa, kde se má tendenci neustále tvořit a kupit nepořádek, označte si místa, kam vůbec nechodíte, nepoužíváte je, nebo kde jsou, za dvířky nebo dveřmi „uklizené“ podobné pomníčky neuspořádaného haraburdí a chaosu.

Celý článek najdete v říjnové Nové Regeně.

 

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019