Rozumíte znamením?

Okolo nás je hromada znamení, jen si je umět vyložit. 

Tak například jdete na schůzku, prohlédnout si krám, který si chcete pronajmout. Říkáte si, jak to asi dopadne? Začátky jsou vždycky důležité a je dobré všímat si všech znamení a okolností.Pokud lokalitu nebo dům nemůžete za žádnou cenu najít, může se stát, že si k vám cestu nenajdou ani ti druzí.

Zrovna tohle se stalo mně. Zatímco v předešlém bydlišti neproběhl bez návštěvy ani jediný týden, v tom dalším jsem je za rok mohla počítat na prstech jedné ruky. Pro introverta je to ok, ale pokud máte rádi společnost, něčemu podobnému se chcete vyhnout. A co třeba, když jde o obchod a potřebujete, aby za vámi chodilo lidí co nejvíc?

Jdete-li pak na takovou schůzku, je dobré si začátky pohlídat a začít registrovat každou maličkost. Co vás může varovat? Rvačka před domem, podvrknutá noha na schodech, klíč, který vypadá, že do zámku vůbec nepasuje, na prahu ležící mrtvý brouk… Nebo když poté, co překročíte práh, vám spadne všechno, co držíte v ruce, na zem… signálů nejrůznějšího druhu je okolo neustále spousta…

Pokud pořád ještě nemáte jasno, poptejte se sousedů, jak se mají, jak se jim žije. Zjistěte si také co nejvíc o historii domu, bytu nebo obchodu, kam se chystáte nastěhovat. Jestli se tam dějí podivné věci a smůlu jako by přitahovalo, můžete si být skoro jistí, že se časem budete potýkat s podobnými problémy.

Minimalizovat problémy

Opakující se nešťastné náhody, ztráty zaměstnání, smrtelné nehody, opakovaná kriminalita, soudy… to všechno vám říká, že protitlak k vašemu přání žít úspěšný a šťastný život bude velký. V takovém případě je lepší ušetřit si energii na něco jiného a najít nějaké šťastnější místo.  

Jak rychle získat data o prostoru, se dozvíte v článku Jak číst prostor.

 

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019