Rok 2021 ve znamení kovového Buvola

Buvol je silné, ušlechtilé, konzervativní a uvážlivé zvíře, ale pokud to je nutné, jedná spontánně a dokáže i zabít. Abyste se vyhnuli impulzivním činům Buvola, je lepší ho nedráždit červeným hadrem. Rok ve znamení kovu po nás bude chtít pořádek a pořád ještě bude přetrvávat i bojovná kovová energie z předchozího velmi náročného roku kovové krysy. Buvol má svůj vlastní svět a také svá pravidla, a ta se s těmi, které bude vyžadovat kov, nemusí tak úplně potkávat.

 

Bude se nám dařit

Tenhle rok po vás bude chtít zodpovědnost za svá slova i činy, trpělivost, slušnost a odolnosti vůči obtížím. Dobrá zpráva ale je, že zatímco krysa nás všechny vyčerpala, s Buvolem máme šanci energii nabrat a trochu si vydechnout. Z finančního hlediska nám Buvol slibuje stabilitu a rovnoměrný růst příjmů.

Zatímco drbavá, odvážná a agresivní kovová krysa nás nenechala chvíli v klidu, pracovitý Buvol se dá do pohybu. Půjde si za svým odhodlaně, krok za krokem. Pomalu, ale jistě. Rok 2021 je ideálním na to začít budovat kariéru a aktivně stoupat k jistému úspěchu. Energie Buvola pomůže každému, kdo se sám chce aktivně podílet na svém vlastním blahu.

 

Co vyšlete, co se vrátí

Všechno, co investujete – ať už emoce, trpělivost, schopnost odpouštět, vděčnost, lásku – se velice rychle vrátí, a hned několikrát. Buvol miluje upřímné, čestné a slušné lidi. A taky tradice. Naopak nemá rád překvapení. Konečně nás tedy čeká klidnější rok než vloni.

Půjde také o skvělou dobu pro všechny, kteří se chystají založit rodinu. Kdo bude chtít, může posílit rodinné vazby a radovat se z přítomnosti svých blízkých. Komunikativní Buvol na rozdíl od krysy moc není, poslouchají hlavně sami sebe. Názor ostatních pro ně není moc důležitý.  Než se ale pustíte do oslav, nezapomeňte uklidit dům (buvol má rád spoustu místa) a vyrovnat všechny závazky, ať do nového roku vstoupíte s čistým stolem. Buvol spoléhá sám na sebe, ve všem. Ví, že zvládne cokoli, tak si z něj vezměte příklad.

 Celý můj článek si můžete přečíst na Dama.cz.

 

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019