Pravidla pomoci

Peníze, nápomocní kamarádi i škodící nepřátelé... tři záležitosti vašeho domu a jeho pakua 6, a nejen ty – také nebesa, otevření, pravidla, čas, boj a pomoc/ochrana. Co si z toho vybrat?

Je tu všechno, ať chcete, nebo ne, ale... vždycky můžete úpravu prostoru něco posílit a něco dalšího trochu upozadit. Jen je dobré vědět, jak na to. 

Když je moc víc než hodně

Já se učila, že toto pakuo se vždycky vyplatí dynamizovat, posilovat, podporovat, protože nebesa, to je také led, který se udrží nahoře, a tak dovolí přežít všemu ve vodě pod sebou. Podporuje tedy život jako takový.

Pokud oblast posílíme a přijmeme jeho pravidla, získáme podporu Nebes, ovšem i tady je nějaké to ale. Dynamizace znamená že: bude víc přátel, ale také nepřátel. Že nápomocní přátelé se budou objevovat, ale ve chvíli, kdy spadnete do nějakého problému, který bude potřeba řešit. Že se vy nebo někdo z těch, s nimiž bydlíte, může chytit špatné společnosti a nebude se jí chtít pustit. Že těch lidí okolo sebe budete mít tolik, až přestanete mít soukromí, čas a prostor na svůj vlastní život.

Kde najít v bytě oblast přátel - peněz - pravidel?

 

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019