Peníze, podpora pro chlapa

Jedna oblast v prostoru podporuje nejvíc muže okolo čtyřicítky, je to pakuo 6. Můžete tam podpořit sebe a finance na maximum. A nejen ty.

Co jsou to pakua a jak s nimi pracovat.

Abychom si neustále nenechávali od systému a od okolí kálet na hlavu, ale stal se přesný opak – byli k nám vstřícní a připravení k pomoci a podpoře, potřebujeme mít systém sami v sobě) a taky vědět, jak si poradit s příslušnou oblastí v prostoru.

Kde najdete pakuo 6 a jak ho podpoříte.

Pánové nad 46 let, muži, otcové, hlavy rodin, ředitelé a šéfové, právě vy se na tuto oblast zaměřte dvakrát pozorně, protože podporuje právě vás a vaše životní kroky. Jak už jsem psala před měsícem, pokud bude v harmonii a bude vás okolí podporovat, peníze a kontakty se budou množit, mecenáši přispívat, rádci pomáhat, klientela rozšiřovat.

Pokud ne, běda vám, běda financím a taky vašim vztahům s okolím. Kdysi si mne zavolal na konzultaci do svého domu jeden pán. Žena se ho chystala opustit a on byl psychicky skoro jednou nohou na odchodu z tohoto světa. Hádejte, jaká část domu v půdorysu chyběla?

ANO, byla to oblast pakua 6. Byl akční, rychle pochopil, přistavěl část domu tak, že se jeho půdorys změnil na pravidelný obdélník, předělal částečně vnitřní dispozice, protože tady také pár věcí nebylo v souladu... Dnes je znova ženatý a má krásnou velkou rodinu.

Všechno jde, když se chce. A znovu upozorňuji – fakt, že trochu uklidíte nebo s něčím pohnete v prostoru, vám pomůže, ale rozhodně vás nespasí. Důležité je i vaše vnitřní rozhodnutí a následná vnější aktivita, a to nejen směrem k úpravám prostoru. Změnit se dají návyky, chování, oblečení, denní režim...

 

Co dát do pakua 6

Pokud do této oblasti dáte šanony, výpisy z bank apod., budete mít ve všem pořádek. Jenže vzhledem k tomu, že zde se jedná o podporu aktivity, co se peněz týká, bude tato „podpora“ fungovat i opačném módu.

jestli se snažíte neustále vybruslit z dluhů, máte půjčku a hypotéku, pak potřebujete posílit finance na maximum. Jak? Kromě udržování pořádku a udržování vnitřní logiky při zařízení prostoru sem můžete dát devět mincí a klidně je nechat na očích (ne tři a schovat do pytlíčku, jak se radí – tři mince jsou dohoda s Univrezem a patří do jiného pakua), tady nám jde o naplnění finanční hotovosti.

 

Málo, moc, nebo blokáda?

Nějak se to zaseklo? Když se věci začnou zadrhávat, zůstávají nedořešené a ztrácejí pevnost a vedení, znamená to pro vás, že půjdete uvolnit zablokované pakuo 6, dodáte mu harmonii, uděláte pořádek, stanovíte pravidla. Jak v prostoru, tak v životě, prostor sám všechno nestrhne.

Pokud vám půdorys ukázal, že máte v této oblasti nedostatek, nemusí to být vůbec špatně, pokud vám vyhovuje zamezení interakcí mezi vnitřkem a vnějškem. Kdy je to výhodné? Třeba ve chvíli, kdy nemáte rádi konflikty nebo potřebujete něco před okolím utajit (hodí se pro vývojáře, vynálezce apod.) Jenže když se to tu přežene, může se z vás stát exot, který nebude schopný komunikovat s okolím a všichni si nad jeho vlastními pravidly akorát budou ťukat na čelo. Pokud jste ale člověk a především muž (protože na ty má nedostatek větší dopady než na ženy), který rozhoduje, pracuje s lidmi a očekává se od něj pevnost a systém, hned se prostoru pověnujte.

Nadbytek bude znamenat větší pomoc Nebes a s ním i náročnější život a vyhrocenější vztahy (jangový kov), jenže se také může stát, že sice vyhrocené vztahy mít nebudete, ale díky nebesům posunete trochu mimo čas, takže se také může stát, že se budete potýkat s nepochopením a vaše současné činy můžou ocenit třeba až další generace (jinový kov).

 

Jak přiložit plánek na pakuo prostoru? A jak poznáme, že něco přebývá nebo chybí?

Co je magický čtverec a k čemu je dobrý

Další příběhy najdete tady.

 

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019