Kdo tvoří, vyhrává spokojenou budoucnost!

Jak uchopit realitu, která se za poslední dva roky rozpadá před očima? Jak si udržet veselou a klidnou mysl, když na nás ze všech stran prší samá negativa? Existuje funkční a ozkoušené řešení: ponořit se cele a zcela do něčeho, co vás baví a začít tvořit.

Umět tvořit, umět přepínat

Oblast tvořivosti, všeho nového, budoucnosti, dětí, pakuo 7. Sedm jako číslo ženy a lůno, které rodí. Zobrazuje se jako zpěněná mořská vlna, kdy bílá pěna na vlně zobrazuje jinový kov a vlna samotná pak jangovou vodu. Připadá vám tohle jako velký protiklad na jednu část bytu? Správně, je to tak.

Proto se i vaše tvoření bude chovat někdy jako jangová voda a jindy jako jinový kov. Bude třeba potřebovat jangové plynutí a pak zase jinovou, dostředivou soustředěnost, zastavení a inventuru. Prostě někdy to půjde a pak vám bude připadat, že se věci zadrhnuly.

Když si dokážete uvědomit, že jste v oblasti tvořivosti, pakua 7, a tudíž dvou téměř protikladných sil (a navíc mezi nimi budete schopni přepnout a neztrácet energii vztekáním, že věci nejdou, jak by se vám líbilo), máte vyhráno. Pokud přepnout nedokážete, prostě všeho na chvíli nechte a počkejte, až se věci vyvrbí.

Celý článek najdete v zářijovém čísle časopisu Nová Regena.

 

Návod, jak určit jednotlivá pakua ve vašem bytě, najdete tady.

Víc o magickém čtverci se dočtete zde.

 

Další příběhy najdete tady.

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019