Dokonalý byt

V přírodě je všechno pořád v pohybu, v neustálé proměně, procesu přeměny. A my také. Právě honba za dokonalostí většinu z nás tak vysiluje. Finančně i energeticky. Smiřme se s tím, že dokonalí nebudeme  ani my, ani náš byt.

Co ale můžeme a o co bychom měli usilovat, je harmonie. Vnitřní, i vnější. Ta je důležitá. Právě ona nám dodá klid, nechá nás spočinout, užívat si a plout proudem života bez většího úsilí. Dovolí nechat věci a příležitosti přirozeně přicházet, odcházet a nás žít, ne se honit, dřít, čekat na uznání... Prostor po nás správnou míru a dokonalost bude chtít v pakuích 8 a 9.

Co jsou pakua, kde je najdete a jak jsou propojená s vaším bytem a životem - klikněte sem.

 

Co vám prostor v obasti pakua 8 poskytne?

Zklidnění, bezpečí, usebrání, možnost zamyslet se nad sebou, svými zkušenostmi a tím, jak je můžete využít. Gunguje to skvěle, když mu poskytnete, co potřebuje. A to je, mimo jiné pravidelnost. Žádné výstupky, žádná vykousnutí, žádný zbytečný nábytek.

Dejte prostoru v osmičce symetrii, stabilitu. Za odměnu se tam budete cítit doma, soustředění, fyzicky i psychicky stabilní, schopní najít střední cestu a nepotácet se od jednoho extrému ke druhému, se vztahy hlubokými, dávajícími pocit bezpečí.

 

Jak umístit čtverec luo-shu na půdorys prostoru - najdete zde.

Další příběhy najdete ZDE.

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019