Vánoce na míru

Proč jsou Vánoce tak speciální? Jde mimo jiné o dobu, kdy i nemožné je možné.

Můžeme se setkat s  láskou, dostat zprávu, která nám změní život, prostřednictvím dárků se stát majiteli věcí, o nichž by se nám ani nesnilo. A také můžeme jít dobrým náhodám cíleně naproti.

Hvězdu nahoru

Jestli by něco mělo být na vánočním stromku (o tom, že jeho jehličí z naší aury a z prostoru vytahuje negativní energii, už jsme si psali před Vánocemi minulý rok) něco nahoře, je to Betlémská hvězda, jako symbol, který ohlásil Ježíšovo narození. Na Štědrý den otevřete také na chvíli okno nebo dveře – a pozvěte domů to magické, co na vás někde venku čeká.

Skořice a vanilka

Bez pečení to nepůjde. A pokud ano, alespoň si kupte vonnou svíčku. O Vánocích by totiž dům nebo byt měl vonět po skořici a vanilce, nový rok zase po pomerančích (asijském symbolu hojnosti a prosperity). Vůně je velice silná záležitost, jako jediné totiž vůně působí přímo, myšlenky si s nimi nic neporadí. I proto nám někdo voní a jiného „nemůžeme ani cítit“. Je to nevysvětlitelné, nepochopitelné, ale funguje spolehlivě. Však magii vůní můžete vyzkoušet sami.

Něco nového

Na Vánoce a nový rok si pořiďte také něco nového, ať vykročíte do světlé budoucnosti bez starých zátěží. Také žádné uklízení (zašívání, opravování apod.). Ať se energie nevíří a vy máte prostor vnímat a zachytit první signály budoucích událostí.

Dekorace v červené

Ozdobte dům červenými ozdobami – přitáhnete tak dovnitř prvek ohně, radosti a veselí, který v chladné zimě (prvek vody) domov proteplí a vyrovná v něm toky energie. Použijte všechny odstíny červené. Ale nepřežeňte to. Abyste se vyhnuli nerovnováze, můžete si pomoct prvky v bohatství symbolizující zlaté, modré, zelené nebo bílé.

kniha feng shui

JAK UDĚLAT Z BYTU DOMOV

Kniha, která vám udělá doma pořádek.
Ucelený přehled technik feng shui z pera renomované autorky a mé učitelky.

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019