Kam na dovolenou v Česku?

Hodně z nás do Čech, někteří do zahraničí. Ať se chystáte kamkoli, přibalte si letos prosím i záměr pro sebe nejvýhodnější: vyrazit do vnitřní ozdravovny, na objevitelskou cestu sami k sobě, svému já. Dát si detox od telefonu, televize a vůbec všech ostatních manipulativních informací, takzvaně si vyčistit hlavu.

Zadejte si do svého nejchytřejšího počítače na světě – tedy sami sobě, záměr na tu nejlepší dovolenou pro vás a váš záměr a začněte hledat. Tady je jeden z návodů, který můžete vzít v potaz.

Tahle „mapa“ se jmenuje Bagua (pakua) tvrdí se, že ji po dlouhých pozorováních chování krajiny, nebeských těles a jejich vzájemného působení vymysleli před pár tisíci lety v Číně.

Můžete ji aplikovat jak na celý prostor najednou, tak pro každou jednotlivou místnost zvlášť. Systémů, jak pracovat, je hodně, a co je dobrá zpráva, fungují všechny. My se v tomto případě budeme řídit i její orientací podle světových stran. Každá z částí tohoto magického čtverce (součet všech stran vždy dá číslo 15) je „zodpovědná“ za určitou oblast života. Pokud vás tedy „pálí“ nějaký problém víc než jiné a máte touhu ho vyřešit, můžete si udělat malý experiment a vydat se s tímto záměrem do dané oblasti Čech. Na dovolenou, víkend, nebo třeba jen na výlet. A moc prosím, dejte mi vědět, jak to dopadlo.

Pokud máte toulavé boty a neradi zůstáváte na jednom místě, udělejte si výlet podle jednotlivých „čísel-oblastí“ života postupně. A opět sledujte, co se vám v jednotlivých místech bude dít, jaké situace nebo symboly k vám budou přicházet.

 

Zastávky na vaší cestě:

  1. Začátky všeho nového, životní cesta
  2. Binární vztahy – tedy vztah já a někdo jeden druhý (vztah s partnerem, kolegou, dítětem, kamarádem)
  3. Minulost, kořeny, předkové, návaznosti
  4. Hojnost, zdraví
  5. Přátelé a nepřátelé, finance
  6. Tvořivost, budoucnost, děti
  7. Moudrost, kontemplace
  8. Cíl, dosažení, sláva

Celý článek najdete v aktuálním časopisu Nová Regena.

 

kniha feng shui

JAK UDĚLAT Z BYTU DOMOV

Kniha, která vám udělá doma pořádek.
Ucelený přehled technik feng shui z pera renomované autorky a mé učitelky.

Ivana Štědrá

Tel: 608 908 333

stedraiv@gmail.com

instagram ivana štědrá - feng shui

GDPR |  cookies

© Ivana Štědrá 2019